Wielkie zmiany szykują się w 2. sezonie "Władca Pierścieni: Pierścienie władzy"

Przygotujcie się na dawkę emocji! Twórcy serialu "Władca Pierścieni: Pierścienie władzy" zapowiadają sporo zmian i niespodzianek w 2. sezonie. W nadchodzących odcinkach pojawią się postacie znane z książek J.R.R. Tolkiena, a Sauron stanie się jeszcze potężniejszy. Wiemy już, że w serialu Amazon Prime Video zadebiutują Upiory Kurhanów. To wszystko i jeszcze więcej szczegółów przekażemy wam w tym artykule.

Sezon 2 – Upiory Kurhanów

W związku z nadchodzącą premierą 2. sezonu "Pierścieni władzy" zapowiedziano pojawienie się w nim Upiorów Kurhanów, postaci, które J.R.R. Tolkien przedstawił w "Drużynie Pierścienia". Choć były pominięte w kultowej adaptacji Petera Jacksona, teraz po raz pierwszy zobaczymy je na ekranie. To duchy nieznanego pochodzenia, które w książkowym "Władcy Pierścieni" zaatakowały Frodo i jego drużynę podczas ich podróży do Rivendell. Uratował ich wówczas Tom Bombadil, który także ma pojawić się w 2. sezonie.

Sauron stanie się jeszcze silniejszy

Upiory Kurhanów bynajmniej nie są jedyną atrakcją 2. sezonu. Twórcy zapowiadają, że Sauron, w którego wcieli się aktor Charlie Vickers, stanie się jeszcze potężniejszy. Przyjemność obcowania z tym złoczyńcą, którego potęga będzie rosła z każdym odcinkiem, czeka nas podczas seansów na Amazon Prime Video. Showrunner Patrick McKay zapowiedział, że to właśnie opowieść o Sauronie jest jednym z powodów, dla którego warto zrealizować ten serial, uznając go za postać mającą potencjał bycia wielkim antagonistą i bohaterem.

Co czeka nas jeszcze w 2. sezonie?

Według oficjalnych informacji, w 2. sezonie "Władcy Pierścieni: Pierścieni władzy" nawet niewinne postacie z 1. sezonu będą musiały walczyć z narastającym mrokiem. Świat elfów, krasnoludów, orków, ludzi, czarodziejów i harfootów będzie na krawędzi katastrofy, stawiając na próbę ich przyjaźnie i królestwa.

Podsumowanie

W związku z tym, czeka nas wiele emocjonujących wydarzeń i zmian w 2. sezonie "Władca Pierścieni: Pierścienie władzy". Wzbudzonej przez twórców ciekawości nie można zignorować, dlatego nie możemy się już doczekać premiery! Sezon 2 pojawi się na Amazon Prime Video już 29 sierpnia.

Udostępnij ten artykuł
Link został skopiowany!