Niebywały sukces "W głowie się nie mieści 2"! Nowa animacja Pixara bije rekordy

Amerykanie nie mogą przejść obojętnie obok nowej produkcji Pixara, "W głowie się nie mieści 2". Film tydzień po premierze doświadcza takiego oblężenia, że wygląda na to, jakby dopiero wchodził na ekrany kin. Twórcy mogą jednak już dziś cieszyć się niespotykanym sukcesem.

Nowa produkcja Pixara na czele listy najbardziej kasowych filmów roku

W tym roku, żaden inny film nie zarobił tyle na otwarciu, ile nowy Pixar w czasie drugiego weekendu. Czegoś takiego nie udało się osiągnąć żadnemu innemu tytułowi. Wstępne prognozy Disneya szacują niesamowity wynik w granicach 100 milionów dolarów. Jeżeli okażą się prawdziwe, będzie to dopiero siódmy film w historii, który w czasie drugiego weekendu zarobił co najmniej 100 milionów dolarów. "W głowie się nie mieści 2" nie tylko kontynuuje bicie rekordów, ale zbliża się do poprawienia najlepszego wyniku drugiego weekendu animacji, który dotychczas należy do "Super Mario Bros. Film".

Rekordy "W głowie się nie mieści 2"

Animacja po 10 dniach wyświetlania zarobiła niemal tyle, ile pierwsza część "W głowie się nie mieści" w całej historii swojej kinowej dystrybucji. Rezultat ten zwiastuje, że w krótkim czasie produkcja wypchnie z pierwszej piątki najbardziej kasowych filmów Pixara takie tytuły jak "Gdzie jest Nemo?". Oczywiście, "W głowie się nie mieści 2" jest najbardziej kasową premierą tego roku i pierwszą tegoroczną premierą z wpływami przekraczającymi 300 milionów dolarów. Nawet jeśli wpływy będą nieco niższe, to i tak uzyska najlepszy wynik drugiego weekendu animacji.

Wyjątkowy sukces nowego filmu Pixara

Niezwykły sukces nowego filmu Pixara pokazuje, że twórcy trafili w gusta amerykańskiej publiczności. Produkcja pokonuje swoich konkurentów, nie tylko zarabiając najwięcej, ale i przyciągając do siebie największą widownię. Bo przecież to nie tylko chodzi o zarobek, ale przede wszystkim o radość i emocje, które towarzyszą widzom podczas seansu.

Podsumowanie

Sukces najnowszej produkcji Pixara, "W głowie się nie mieści 2", pokazuje, że dobre kino animowane ma wciąż olbrzymie grono fanów. Niemal dwa razy większe wpływy w porównaniu do konkurencji oraz zdobycie tytułu najbardziej kasowej premiery roku, to wynik, który dostarcza twórcom wielu powodów do zadowolenia. Warto zaznaczyć, że to jeszcze nie koniec i w najbliższym czasie możemy spodziewać się kolejnych przyjemnych niespodzianek ze strony tej kasowej animacji.

Udostępnij ten artykuł
Link został skopiowany!