Premiera 4. sezonu „The Boys” pełna niespodzianek

W popularnym na platformie Amazon serialu „The Boys” każda scena przynosi mnóstwo emocji i nowych wątków do rozpoznania. W premierze 4. sezonu produkcja ta zaskoczyła widzów nietypowym crossoverem z innym hitem Amazona - „Wspaniałą panią Maisel”. Jak doszło do takiego połączenia i jaka była reakcja twórców obu produkcji? Zapraszamy do lektury.

Nowa twarz superherosów i kuriozalne starcie

W premierowych odcinkach 4. sezonu „The Boys”, główni bohaterowie, czyli „Chłopaki”, musieli stawić czoła dwójce nowych supków: Firecracker (wcielona przez Valorie Curry) oraz Splinterowi (zagrał go Rob Benedict). Ich pojedynek nie przypominał typowej walki superbohaterów. W jednym z odcinków skutki ich działań przerwały przyjęcie z okazji bat micwy, które nawiązywało do „Wspaniałej pani Maisel”.

Crossover „The Boys” i „Wspaniałej pani Maisel”

Jak wspomina Eric Kripke, showrunner „The Boys”, pomysł na połączenie obu seriali w jednej scenie przyszedł spontanicznie. Zdradził, że uczynić to nie byłoby możliwe bez zgody twórców „Wspaniałej pani Maisel”, którzy potwierdzili, że pomysł ten wydaje im się zabawny i bezproblemowy. W wyniku tego powstała jedna z najbardziej niezapomnianych i humorystycznych scen 4. sezonu serialu.

Komentarz twórczyni „Wspaniałej pani Maisel”

Ciekawym dodatkiem jest fakt, że pytana o crossover, Amy Sherman-Palladino, twórczyni „Wspaniałej pani Maisel”, stwierdziła, iż scena ta zapewne jest w dobrym guście, mimo że jeszcze nie miała okazji jej zobaczyć. Dodała również żartobliwą uwagę, iż „Chłopaki zawsze będą chłopakami”.

Podsumowanie

Niezaprzeczalnie 4. sezon „The Boys” na platformie Amazon zaskoczył widzów nie tylko nowymi bohaterami, ale także niecodziennym crossoverem z innym hitem tej platformy - „Wspaniałą panią Maisel”. Zaowocowało to jednym z najbardziej pamiętnych i humorystycznych odcinków serialu. A twórcy? Wyrażili pełne poparcie dla tego pomysłu i cieszyli się z pozytywnych reakcji publiczności. Kolejne odcinki „The Boys” pojawią się w czwartki na Prime Video.

Udostępnij ten artykuł
Link został skopiowany!