Nicola Coughlan w nowym obszarze aktorskim

Zdobywczyni naszych serc, Nicola Coughlan, znana ostatnio z trzeciego sezonu "Bridgertonów", niebawem wystąpi w świątecznym odcinku "Doktora Who". Rolą tą oczarowała Stevena Moffata, którego entuzjastyczne słowa zapowiadają, że zaprezentowany nam obraz "złamie nam serca".

Nicola Coughlan w świątecznym odcinku „Doktora Who”

Steven Moffat, były showrunner kultowego science fiction, który powrócił w 14. sezonie jako scenarzysta jednego z odcinków, w rozmowie z serwisem Ireland AM (za Radio Times) nie krył entuzjazmu na temat roli Coughlan. Przekazał tam krótko i zwięźle: „Nicola jest w nim wspaniała, złamie wam serca. Nie wolno mi nic o tym mówić. Przynajmniej myślę, że nie wolno mi nic o tym mówić, więc po prostu się zamknę”.

Co nas czeka w świątecznym odcinku?

Russell T Davies, obecny showrunner serialu, zapowiada, że widzowie mają na co czekać, a sam odcinek ma nas przenieść do wielu niezwykłych miejsc. “Nie mogę zdradzić wiele więcej, ale prace nad nim już się rozpoczęły i jest szalony, to jeden z najbardziej szalonych świątecznych odcinków specjalnych, jakie kiedykolwiek zobaczycie. Jest epicki, przenosi nas do tak wielu różnych miejsc. To świetna opowieść o tym, kim jest Doktor, kiedy jest sam” – powiedział Davies w materiale zza kulis „Doktora Who”.

Podsumowanie

Czeka na nas niewątpliwie piękne przedstawienie ze strony Nicoli, które – jak zgodnie twierdzą twórcy – ma "złamać nam serca". Czekamy na świąteczny odcinek „Doktora Who” z niecierpliwością, z ciekawością podążając za kolejnymi wskazówkami twórców.

Udostępnij ten artykuł
Link został skopiowany!