Marcin Dorociński i Ryan Reynolds razem na planie "Mayday"

Do sieci trafiło zdjęcie Marcina Dorocińskiego i Ryana Reynoldsa z planu ich najnowszego filmu "Mayday". Polski aktor przez cztery miesiące pracował nad jedną z głównych ról w towarzystwie gwiazd Hollywood. Inną postać w filmie wciela zdobywca Oscara, Kenneth Branagh. Zdjęcie Dorociński opublikował na swoim profilu społecznościowym, dzieląc się z fanami radością z zakończonych prac.

"Mayday" - tajemnicza superprodukcja

"Mayday" to przygodowy film, którego szczegóły fabuły są na razie pilnie strzeżone. Wiadomo jedynie, że oparty jest na zwariowanym pomyśle duetu Jonathan Goldstein i John Francis Daley, twórców filmu "Dungeons & Dragons: Złodziejski honor". Nie jest jeszcze jasne, jaką dokładną rolę odegra w tym filmie Marcin Dorociński. Produkcją zajmują się Ryan Reynolds, David Ellison, Dan Goldberg i Don Granger.

Reynolds, Dorociński i wspomnienie "Pogrzebanego"

Oprócz zdjęcia z planu, Dorociński polecił również film hollywoodzkiego kolegi. Chodzi o dobrze ocenianą produkcję "Pogrzebany" z 2010 roku, gdzie główną rolę zagrał Reynolds. Film ten według krytyków udowodnił, że kanadyjski aktor potrafi świetnie wcielać się w dramatyczne role.

Podsumowanie

Polska publika nie może doczekać się premiery najnowszej produkcji z Marcinem Dorocińskim, której szczegóły na razie są owiane tajemnicą. Fani mają nadzieję, że to właśnie dzięki tej roli polski aktor zdobędzie uznanie na międzynarodowej scenie filmowej. Czekamy z niecierpliwością na pierwsze zwiastuny oraz na datę premiery.

Udostępnij ten artykuł
Link został skopiowany!