Recenzja najnowszych hitowych coverów w 3. sezonie serialu "Bridgertonowie" jest tutaj. Kierownik muzyczny serialu, Justin Kamps, chętnie dzieli się informacjami na temat powodów, dla których wybrano te, a nie inne utwory. Wprowadźmy więc Cię w niepowtarzalny muzyczny klimat tego serialu.

Charakterystyka muzyczna 3. sezonu "Bridgertonów"

Gwiazdą pierwszego odcinka jest utwór Gayle „abcdefu”. Jest on odtwarzany w momencie pojawienia się odmienionej Pen (Nicola Coughlan) na balu Lady Danbury (Adjoa Andoh). Słowa tej piosenki doskonale oddają stan psychiczny bohaterki. W drugim odcinku możemy usłyszeć instrumentalną wersję „Jealous” Nicka Jonasa, kiedy Pen zaczyna flirtować z jednym z kawalerów pod okiem Colina. W trzecim odcinku zaś to Billie Eilish z utworem „Happier Than Ever” podkreśla emocjonalny nastrój sceny, kiedy Colin decyduje się porozmawiać z Pen, ale na przeszkodzie staje Lord Debling (Sam Philips).

Unikatowe utwory i ich wpływ na klimat 3. sezonu „Bridgertonów”

W 4. odcinku utwór "Snow on the Beach" w wykonaniu Taylor Swift z gościnnym udziałem Lany Del Rey kieruje uwagę widzów na rozmowę Penelope i Lorda Deblinga o potencjalnych zaręczynach. Całości dopełnia „Give Me Everything” Pitbulla w tle jednego z najważniejszych momentów 3. sezonu „Bridgertonów”. Ten utwór, mimo iż nieco odbiega od typowego klimatu serialu, doskonale odzwierciedla eksplozję emocji, która ma miejsce na ekranie.

Podsumowanie

Widzowie już 13 czerwca będą mieli okazję odkryć nowe covery w 2. części 3. sezonu „Bridgertonów”. Ciągle gorąca atmosfera oraz niepowtarzalny klimat serialu dodaje muzyka. Bez wątpienia, covery wykorzystane w serialu wprowadzają nową jakość i są istotnym elementem budowy napięcia oraz klimatu produkcji. Czekamy zatem z niecierpliwością na kolejne muzyczne interpretacje w „Bridgertonach”.

Udostępnij ten artykuł
Link został skopiowany!