Fanowski film o X-Menach w końcu doczekał się premiery!

Zdjęcie przyciąga wzrok, a zainteresowanie budzi opis: fani serii X-Men długo czekali na ten moment. Po wielu miesiącach oczekiwania, "Logan: The Lone Wolf" w końcu miał swoją premierę. To nie jest jednak kolejna produkcja Hollywood - to film fanowski, stworzony przez profesjonalistów z branży filmowej i kaskaderów.

Logan w epoce wikingów?

Twórcami tego nietypowego podejścia do postaci znanego z X-Menów Logana są Godefroy Ryckewaert i Maxime Ecoiffier. To oni wysnuli wizję, jak wyglądałby Logan, gdyby żył w czasach wikingów. Podkreślmy - to jest ultrabrutalny obraz, stworzony wyłącznie dla widzów dorosłych. Takiej brutalności i poziomu przemocy jeszcze nie widzieliśmy w wykonaniu Wolverinea.

"Logan: The Lone Wolf" – kim są twórcy i aktorzy?

Godefroy Ryckewaert to nie tylko pomysłodawca i reżyser, ale także odpowiedzialny za choreografię walk. Jego doświadczenie zdobył pracując nad scenami walki w 2. sezonie hitowego "Wiedźmina". W filmie możemy podziwiać także umiejętności grupy kaskaderów z Francji - Warlegends. Twórcy filmu, Ryckewaert i Ecoiffier, nie są przypadkowymi ludźmi. Maxime Ecoiffier, który wcielił się w rolę Logana, jest znanym kaskaderem, a jego przeciwnikiem jest Laurent "Lohan" Buson w roli Viggo – obaj panowie również byli w grupie kaskaderów pracujących przy produkcji "Wiedźmina".

Podsumowanie

"Logan: The Lone Wolf" to film dla fanów "X-Men" i nie tylko. Jednak pamiętajmy - odtworzony świat jest brutalny i pełen przemocy, a film został stworzony z myślą o dorosłych widzach. Co by było, gdyby Logan żył w czasach wikingów? Teraz mamy okazję dowiedzieć się, na co odpowiedź zaproponowali Godefroy Ryckewaert i Maxime Ecoiffier. W końcu - warto było czekać na ten film.

Udostępnij ten artykuł
Link został skopiowany!