Marvel i Sony szukają reżysera do Spider-Mana 4

Nie jest tajemnicą, że Marvel Studios i Sony Pictures pracują nad czwartą częścią przygód Spider-Mana. Aktualnie na pierwszym planie stanął wybór reżysera, który pomoże stworzyć najnowszy rozdział historii o Peterze Parkerze, granym przez Toma Hollanda. Zgodnie z wcześniejszymi przeciekami, brane pod uwagę są takie nazwiska jak James Wan, Justin Lin oraz reżyserski duet John Francis Daley i Jonathan Goldstein, autorzy "Dungeons & Dragons: Złodziejski honor".

Nowe kandydatury

Według najnowszych doniesień, jakie przekazał Jeff Sneider, Marvel i Sony rozważają aktualnie współpracę z innym duetem reżyserów – Adilem El Arbi i Bilallem Fallah. Ich wspólne dzieło, serial "Ms. Marvel", zdobyło uznanie zarówno fanów, jak i krytyków. Obecnie finalizują pracę nad swoim nowym filmem "Bad Boys: Ride or Die". Premiera filmu zaplanowana jest na początek czerwca, a jej komercyjny sukces może przesądzić o ewentualnym powierzeniu im czwartego Spider-Mana.

Czy Spider-Man 4 jest coraz bliżej?

Na razie nie jest jasne, czy plotki o rozpoczęciu prac nad Spider-Manem 4 jesienią tego roku okażą się prawdziwe. Kevin Feige i przełożeni Sony Pictures nie spieszą się z wyborem reżysera. Prezes Marvela jest całkowicie zaangażowany w proces produkcji, pomimo wcześniejszych informacji, że z racji innych projektów, jego rola może być zdecydowanie mniejsza w przypadku czwartego Spider-Mana.

Podsumowanie

Fani superbohaterskich przygód z niecierpliwością czekają na kolejną odsłonę Spider-Mana. Na razie nie jest jasne, kto ostatecznie stanie za kamerą, lecz rozważane opcje już teraz budzą duże zainteresowanie. Póki co, musimy uzbroić się w cierpliwość i obserwować kolejne posunięcia Marvela i Sony w kontekście wyboru odpowiedniego reżysera.

Udostępnij ten artykuł
Link został skopiowany!