Kevin Hart na Nowo w Roli Ojca, Tym Razem w Serialu

Kevin Hart jest aktorem, którego kojarzymy przede wszystkim z komediami pełnymi absurdalnych sytuacji i komicznych dialogów. Jednak nie można myśleć o nim wyłącznie przez pryzmat tych niezobowiązujących ról. W 2021 roku udowodnił, że potrafi zaskoczyć, grając w filmie "Ojcostwo".

Ojcostwo - Humor z Nutą Powagi

Film "Ojcostwo" nie jest typowym projektem dla Kevina Harta. To historia pełna humoru, ale również silnych emocji, które można było odczuć, widząc go w nowym, poważniejszym świetle. Film okazał się strzałem w dziesiątkę, zdobywając na platformie Rotten Tomatoes 68% i 71% ocen krytyków i fanów.

Czy Kevin Hart Powróci jako Ojciec w Nowym Serialu?

Jak podaje portal Deadline, Sony i Netflix, producenci filmu "Ojcostwo", planują stworzyć serial na jego podstawie. Do projektu ma również dołączyć firma Higher Ground Productions należąca do Baracka i Michelle Obamy. Na czele prac nad serialem stanie Paul Weitz, reżyser filmu, który tym razem zajmie się również scenariuszem.

Powstaje pytanie: czy Kevin Hart znów wcieli się w rolę ojca? Tego na pewno nie wiadomo. Wiszące w powietrzu informacje wskazują, że aktor ma wrócić, ale jako producent wykonawczy. Jego udział w samej produkcji zdaje się być raczej nieprawdopodobny.

Podsumowanie

Kevin Hart zdobył sympatię widzów filmem "Ojcostwo", który różnił się od większości filmów z jego dotychczasowym udziałem. Wkrótce fani będą mieli okazję zobaczyć tę historię na nowo, tym razem w formie serialu. Czy Kevin Hart znów wcieli się w rolę ojca? Tego jeszcze nie wiadomo. Ale niezależnie od tego, czy zobaczymy go na ekranie, czy też nie, jedno jest pewne - jego nazwisko znów zagości na liście twórców tej humorystycznej, ale pełnej emocji historii.

Udostępnij ten artykuł
Link został skopiowany!