Jennifer Lawrence wraca z komiksową ekranizacją "Why Don't You Love Me?"

Jennifer Lawrence, znana i ceniona aktorka, znowu stawia swoje kroki w świecie komiksowych ekranizacji. Jej najnowszy projekt nosi tytuł "Why Don’t You Love Me?" i powstaje w studiu A24. Jest to opowieść pary małżeńskiej zmagającej się z problemami, gdzie realność zaczyna mieć dla nich niepokojące oblicze. W projekcie Lawrence nie tylko zagra jedną z głównych ról, ale również będzie współproducentką.

Twórcy projektu i jego szczegóły

Na czele projektu stoi studio A24, z którym Lawrence współpracowała już wcześniej. Scenariusz powstaje pod okiem Roberta Funke, znanego z serialu "Jak zostać bogiem na Florydzie." Inspiracją dla filmu jest komiks, który pod tym samym tytułem napisał w zeszłym roku Paul B. Rainey. Z niecierpliwością czekamy na rezultat ich współpracy.

Nowe wyzwania dla Lawrence

Dla Lawrence jest to kolejny projekt w krótkim czasie, w którym zaangażowane jest studio A24. Aktorka, znana z roli Mysique w serii "X-Men", niedawno pojawiła się w produkcji "The Wives", zagadce kryminalnej osadzonej w świecie reality show. Ten film, również produkowany przez studio A24, powstaje we współpracy z Apple.

Podsumowanie

Wygląda na to, że Jennifer Lawrence nie zwalnia tempa i z sukcesami porusza się po różnych gatunkach filmowych. Nadchodzący projekt "Why Don’t You Love Me?" wydaje się być kolejnym interesującym krokiem w jej karierze. Z niecierpliwością oczekujemy na rezultat jej współpracy ze studiem A24 i Robertem Funke.

Udostępnij ten artykuł
Link został skopiowany!