Nowy hit Disney+: Gwiezdne Wojny: Akolita

Nie ma wątpliwości, że Gwiezdne Wojny to fenomen globalny. Tym razem jednak, rzesza fanów sci-fi znów ma powód do radości. Najnowszy serial z tego uniwersum, "Gwiezdne Wojny: Akolita", zdobył serca widzów na platformie Disney+ i stał się jej nowym hitem.

Imponujące wyniki "Gwiezdne wojny: Akolita"

Zainteresowanie nowym serialem "Gwiezdne wojny: Akolita" było tak ogromne, że Disney+ podjął decyzję o ujawnieniu wyników oglądalności już po pierwszym dniu emisji. Wyniki te są imponujące. Serial został obejrzany przez 4,8 mln osób już w dniu swojej premiery na platformie. Plasuje to "Akolitę" na czołowej pozycji wśród wszystkich premier platformy w tym roku.

Zaglądamy do świata "Gwiezdne wojny: Akolita"

Serial "Gwiezdne wojny: Akolita" przenosi nas do odległej galaktyki i ukazuje nam jej nieznane dotąd oblicze. Akcja serialu osadzona została w okresie Wielkiej Republiki, będącej czasem rozkwitu Zakonu Jedi. W centrum fabuły znajduje się tajemnicze morderstwo, które próbuje rozwiązać szanowany mistrz Jedi. Poszukiwania sprawiają, że staje oko w oko z niebezpieczną przeciwniczką, z którą miał już wcześniej do czynienia.

Twórczyni serialu

Serialowi "Gwiezdne wojny: Akolita" przewodzi Leslye Headland, znana z tworzenia "Russian Doll". Z jej reżyserskiego talentu mogliśmy się już wcześniej nacieszyć, teraz dostajemy kolejną porcję. Headland jest nie tylko twórczynią i showrunnerką serialu, ale także reżyserką pierwszych dwóch odcinków, które już teraz można zobaczyć na Disney+.

Podsumowanie

Na podstawie wyników oglądalności, nie ma wątpliwości, że "Gwiezdne wojny: Akolita" to prawdziwy hit Disney+. Entuzjazm widzów, zarówno tych starych fanów uniwersum Gwiezdnych Wojen, jak i nowych, jest odczuwalny. Czekamy z niecierpliwością na kolejne odcinki i jesteśmy ciekawi, jakie jeszcze niespodzianki przyniesie nam ten serial.

Udostępnij ten artykuł
Link został skopiowany!