Na początku 2025 roku na ekrany kin trafi pierwszy polski film pełnometrażowy zrealizowany przez sztuczną inteligencję. Innowacyjny projekt nosi tytuł "Elisa Maia" i opowiada historię o dziewczynie, która po traumatycznej sytuacji próbuje odzyskać wolność. #ptsd

Za produkcję filmu odpowiada Grupa Filmowa N1, do współpracy przy projekcie zaproszono również wielu wybitnych polskich twórców kina.

"Elisa Maia" to wyjątkowy film nie tylko ze względu na wykorzystanie sztucznej inteligencji do jego realizacji. Fabuła porusza ważne i aktualne problemy współczesnego świata. Premiera filmu "Elisa Maia" odbędzie się na początku 2025 roku.

Sztuczna inteligencja otwiera nowe możliwości w świecie filmu

Wykorzystanie sztucznej inteligencji do realizacji filmu "Elisa Maia" to pionierskie przedsięwzięcie w polskiej kinematografii, które otwiera nowe możliwości twórcom, którzy chcą realizować filmy. Technologia pozwala na tworzenie ciekawych efektów wizualnych, generowanie realistycznych scenariuszy i kreowanie postaci, które wzbudzają w widzach silne emocje.

"Elisa Maia" to nie tylko film, ale również manifest nowego kierunku w sztuce filmowej. To zapowiedź przyszłości, w której sztuczna inteligencja będzie odgrywać coraz większą rolę w procesie twórczym.

Zapraszamy do śledzenia informacji o filmie "Elisa Maia" na łamach naszego serwisu.

Udostępnij ten artykuł
Link został skopiowany!