Przeskok w Czasie w 4. Sezonie "Bridgertonów"?

Każdy z dotychczasowych sezonów popularnego serialu "Bridgertonowie" rozgrywał się jeden po drugim, ale pojawiają się znaki sugerujące, że w nadchodzącym sezonie czeka nas przeskok w czasie. Ten element fabularny wydaje się coraz bardziej prawdopodobny, szczególnie w kontekście zdarzeń z 3. sezonu, które stanowią doskonałe tło dla takiego zabiegu.

Sezon 4 "Bridgertonów"

Nad czwartym sezonem "Bridgertonów", nad którym trwają prace, wciąż unosi się wiele tajemnic. Szczególnie intrygujące pytanie, które zadają sobie fani, to, czy czeka nas przeskok w czasie. Showrunnerka serialu, podczas rozmowy z The Hollywood Reporter, przyznała, że taki przeskok nastąpi w pewnym momencie, chociaż nie ujawniła, czy będzie to już w 4. sezonie.

Nowa Historia Franceski

Podczas rozmowy z dziennikarzem, showrunnerka skupiła się na historii Franceski (Hannah Dodd), która w finale 3. sezonu poślubiła Johna Stirlinga (Victor Alli). W oparciu o książki, wiemy, że ten idylliczny związek nie trwał długo, ponieważ John umiera niemal dwa lata po ich ślubie. Franceska następnie tworzy związek z Michaelem, kuzynem Johna, który w serialu został zmieniony na Michaelę, kuzynkę. Potwierdzenie przeskoków w czasie przez twórców serialu może sugerować, że fabuła przesunie się naprzód, aby opowiedzieć tę historię.

Przeskok w Czasie a Fabuła

Element przeskoków czasowych staje się coraz bardziej istotny dla fabuły serialu. W książkach bohater Benedict poznaje swoją ukochaną na balu maskowym, a ich kolejne spotkanie odbywa się dwa lata później. Finał 3. sezonu zapowiedział, że w niedalekiej przyszłości ma odbyć się taki bal, co prowadzi do spekulacji, że akcja 4. sezonu będzie skupiać się na tym wydarzeniu.

Podsumowanie

O ile showrunnerka serialu "Bridgertonowie" potwierdziła, że w serialu nastąpi przeskok czasowy, to nie ujawniła, kiedy dokładnie się to stanie. Wielu fanów spekuluje, że czwarty sezon, nad którym trwają prace, może zawierać ten element fabularny, szczególnie w kontekście rozwijającej się historii Franceski i nadchodzącego balu maskowego Benedicta. Musimy jednak poczekać na więcej informacji od producentów.

Udostępnij ten artykuł
Link został skopiowany!