Andrew Garfield w Rozmowach na Temat Dołączenia do Obsady "After The Hunt"

Według najnowszych informacji, Andrew Garfield prowadzi rozmowy dotyczące dołączenia do obsady filmu "After the Hunt". Jest to najnowszy projekt Amazon MGM Studios, a reżyserią zajmie się Luca Guadagnino, znany z filmu "Challengers".

O Filmie "After the Hunt"

Produkcja ma rozgrywać się w środowisku akademickim. Główną bohaterką będzie profesorka uniwersytecka z mroczną przeszłością, którą zagra Julia Roberts. Fabuła filmu skupia się na skandalu, który wybucha, gdy jedna z wybitnych studentek oskarża członka grona pedagogicznego. Scenariusz został napisany przez Norę Garrett, znaną z filmu "Bejrut".

Andrew Garfield po Sukcesie w Serialu "Pod Sztandarem Nieba"

Andrew Garfield trafił do projektu "After the Hunt" bezpośrednio po sukcesie osiągniętym dzięki roli w serialu "Pod sztandarem nieba". Za tę rolę aktor był nominowany do prestiżowej nagrody Emmy. Ostatni raz na dużym ekranie widzieliśmy go w filmie "Oczy Tammy Faye". Prace nad filmem "After the Hunt" mają rozpocząć się latem.

Podsumowanie

Wszystko wskazuje na to, że "After the Hunt" z udziałem takich znakomitych twórców oraz potencjalnym udziałem Andrew Garfielda, ma szansę stać się jednym z najciekawszych filmowych projektów nadchodzących miesięcy. Na oficjalne potwierdzenie udziału Garfielda w projekcie oraz dalsze informacje na temat produkcji musimy jednak poczekać.

Udostępnij ten artykuł
Link został skopiowany!